SMK432BJ473KM-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
0.047 µF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X5R 1812 (metrisk 4532)
TAIYO YUDEN MLCCs
SMK432BJ473KM-T
DigiKeys produktnummer
SMK432BJ473KM-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMK432BJ473KM-T
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 630V X5R 1812
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMK432BJ473KM-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)