SMK316B7103KF-T
DigiKeys produktnummer
587-1318-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1318-1-ND - Remsbit (CT)
587-1318-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMK316B7103KF-T
Beskrivning
CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMK316B7103KF-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)