QMK432B7474KMHT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 0
Datablad
0.47 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)