QMK212B7332KD-T
DigiKeys produktnummer
587-QMK212B7332KD-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-QMK212B7332KD-TCT-ND - Remsbit (CT)
587-QMK212B7332KD-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
QMK212B7332KD-T
Beskrivning
CAP CER 3300PF 250V X7R 0805
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
QMK212B7332KD-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Högspänning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)