NRM6045T331MMRRV
DigiKeys produktnummer
587-NRM6045T331MMRRVTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-NRM6045T331MMRRVCT-ND - Remsbit (CT)
587-NRM6045T331MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NRM6045T331MMRRV
Beskrivning
FIXED IND 330UH 290MA 1.872 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
330 µH Halvskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 290 mA Max. 1,872Ohm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,872Ohm
Serie
Frekvens - självresonant
2,5MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)