NRM6045T220MMRRV
DigiKeys produktnummer
587-NRM6045T220MMRRVTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-NRM6045T220MMRRVCT-ND - Remsbit (CT)
587-NRM6045T220MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NRM6045T220MMRRV
Beskrivning
FIXED IND 22UH 1.2A 132 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Halvskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.2 A Max. 132mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 132mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
9MHz
Arbetstemperatur
-40°C-150°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,5A