NRM6045T220MMRRV | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | NRM6045T220MMRRV |
Beskrivning | FIXED IND 22UH 1.2A 132 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µH Halvskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.2 A Max. 132mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Halvskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 132mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 9MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-150°C |
Typ Trumkärna, trådlindad | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,177" (4,50mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 2,5A |