MSRLL165SB5225MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MSRLL165SB5225MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MSRLL165SB5225MTNA01CT-ND - Remsbit (CT)
587-MSRLL165SB5225MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSRLL165SB5225MTNA01
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0306
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0306 (metrisk 0816)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0306 (metrisk 0816)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)