MSAYE168SSD822KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MSAYE168SSD822KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MSAYE168SSD822KTNA01CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSAYE168SSD822KTNA01
Beskrivning
CAP CER 8200PF 16V 0603
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
8200 pF ±10% 16V Keramiska kondensatorer 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MSAYE168SSD822KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg distortion
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)