MSAST168SB7474KTNB25
DigiKeys produktnummer
587-MSAST168SB7474KTNB25TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MSAST168SB7474KTNB25CT-ND - Remsbit (CT)
587-MSAST168SB7474KTNB25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSAST168SB7474KTNB25
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.47 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
MSAST168SB7474KTNB25 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)