MSAST042SCG9R3BWNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
9.3 pF ±0,1pF 25V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 01005 (metrisk 0402)
MSAST042SCG9R3BWNA01
DigiKeys produktnummer
587-MSAST042SCG9R3BWNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSAST042SCG9R3BWNA01
Beskrivning
CAP CER 9.3PF 25V C0G/NP0 01005
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MSAST042SCG9R3BWNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
01005 (metrisk 0402)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,016" x B 0,008" (0,40 x 0,20mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,009" (0,22mm)