MSASJ21GAB5226MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MSASJ21GAB5226MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MSASJ21GAB5226MTNA01CT-ND - Remsbit (CT)
587-MSASJ21GAB5226MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSASJ21GAB5226MTNA01
Beskrivning
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
MSASJ21GAB5226MTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,055" (1,40mm)