MMJCU31LBB7473MTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
0.047 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MMJCU31LBB7473MTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MMJCU31LBB7473MTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMJCU31LBB7473MTPA01
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMJCU31LBB7473MTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)