MMJCQ32NSB7223MTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Knowles Syfer
0.022 µF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MMJCQ32NSB7223MTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MMJCQ32NSB7223MTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMJCQ32NSB7223MTPA01
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 250V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMJCQ32NSB7223MTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)