MMJCH31QHB7472MTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
4700 pF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MMJCH31QHB7472MTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MMJCH31QHB7472MTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMJCH31QHB7472MTPA01
Beskrivning
CAP CER 4700PF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMJCH31QHB7472MTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)