MMAST32MAB7106KPNB25 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 1 000
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 120
Datablad
I lager: 0
I lager: 900
I lager: 778
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MMAST32MAB7106KPNB25
DigiKeys produktnummer
587-MMAST32MAB7106KPNB25TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMAST32MAB7106KPNB25
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMAST32MAB7106KPNB25 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)