MMAST168SB7474KTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
I lager: 85
YAGEO
KEMET
KEMET
0.47 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
MMAST168SB7474KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MMAST168SB7474KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMAST168SB7474KTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 25V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMAST168SB7474KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)