MMASE31LBB5226MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 1 775
Datablad
KYOCERA AVX
I lager: 241
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
I lager: 585
Murata Electronics
I lager: 270
KYOCERA AVX
22 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X5R 1206 (metrisk 3216)
MMASE31LBB5226MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MMASE31LBB5226MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMASE31LBB5226MTNA01
Beskrivning
CAP CER 22UF 16V X5R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMASE31LBB5226MTNA01 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)