MMARQ219SCG0R8BTRA18
DigiKeys produktnummer
587-MMARQ219SCG0R8BTRA18TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMARQ219SCG0R8BTRA18
Beskrivning
CAP CER 0.8PF 250V C0G/CG 0805
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.8 pF ±0,1pF 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
MMARQ219SCG0R8BTRA18 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±0,1pF
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)