MMARQ167SCG180JTRA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
Knowles Syfer
18 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
MMARQ167SCG180JTRA01
DigiKeys produktnummer
587-MMARQ167SCG180JTRA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMARQ167SCG180JTRA01
Beskrivning
CAP CER 18PF 250V C0G/NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MMARQ167SCG180JTRA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,031" (0,80mm)