MLRLJ165SB5225MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
2.2 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0306 (metrisk 0816)
MLRLJ165SB5225MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MLRLJ165SB5225MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLRLJ165SB5225MTNA01
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0306
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0306 (metrisk 0816)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)