MLAYU32MSLD475KPNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
4.7 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
MLAYU32MSLD475KPNA01
DigiKeys produktnummer
587-MLAYU32MSLD475KPNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLAYU32MSLD475KPNA01
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 50V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLAYU32MSLD475KPNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Egenskaper
Låg distortion
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)