MLAYU219SSD472KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MLAYU219SSD472KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLAYU219SSD472KTNA01
Beskrivning
CAP CER 4700PF 50V 0805
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4700 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
MLAYU219SSD472KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg distortion
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)