MLASJ32YBB5226MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
MLASJ32YBB5226MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MLASJ32YBB5226MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLASJ32YBB5226MTNA01
Beskrivning
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLASJ32YBB5226MTNA01 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)