MCRLL165SB5105MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MCRLL165SB5105MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MCRLL165SB5105MTNA01CT-ND - Remsbit (CT)
587-MCRLL165SB5105MTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCRLL165SB5105MTNA01
Beskrivning
CAP CER 1UF 10V X5R 0306
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0306 (metrisk 0816)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0306 (metrisk 0816)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)