MCRLJ103SC7104MFNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 10 000
Datablad
0.1 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X7S 0204 (metrisk 0510)
MCRLJ103SC7104MFNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCRLJ103SC7104MFNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCRLJ103SC7104MFNA1J
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 6.3V X7S 0204
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0204 (metrisk 0510)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,020" x B 0,039" (0,52 x 1,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,014" (0,35mm)