MCJCU32MAB7225KPPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
2.2 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MCJCU32MAB7225KPPA01
DigiKeys produktnummer
587-MCJCU32MAB7225KPPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCJCU32MAB7225KPPA01
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCJCU32MAB7225KPPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)