MCJCH32MAB7225MPPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 732
Datablad
2.2 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MCJCH32MAB7225MPPA01
DigiKeys produktnummer
587-MCJCH32MAB7225MPPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCJCH32MAB7225MPPA01
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCJCH32MAB7225MPPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)