MCJCE32MLB7226KPPDT1
DigiKeys produktnummer
587-MCJCE32MLB7226KPPDT1TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MCJCE32MLB7226KPPDT1CT-ND - Remsbit (CT)
587-MCJCE32MLB7226KPPDT1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCJCE32MLB7226KPPDT1
Beskrivning
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
MCJCE32MLB7226KPPDT1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)