MCASU21GSB7104MTNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 2 939
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
MCASU21GSB7104MTNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASU21GSB7104MTNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASU21GSB7104MTNA1J
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASU21GSB7104MTNA1J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)