MCAST32MAB7106KPNB25
DigiKeys produktnummer
587-MCAST32MAB7106KPNB25TR-ND - Remsa och spole (TR)
587-MCAST32MAB7106KPNB25CT-ND - Remsbit (CT)
587-MCAST32MAB7106KPNB25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCAST32MAB7106KPNB25
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
MCAST32MAB7106KPNB25 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)