MCAST105SB5682MFNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
6800 pF ±20% 25V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005)
MCAST105SB5682MFNA01
DigiKeys produktnummer
587-MCAST105SB5682MFNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCAST105SB5682MFNA01
Beskrivning
CAP CER 6800PF 25V X5R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCAST105SB5682MFNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)