MCASS31QHB7682KTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
TDK
I lager: 250
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Murata Electronics
I lager: 10 000
6800 pF ±10% 630V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MCASS31QHB7682KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MCASS31QHB7682KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASS31QHB7682KTNA01
Beskrivning
CAP CER 6800PF 630V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASS31QHB7682KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,049" (1,25mm)