MCASQ45MSB7104KTNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
I lager: 763
0.1 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 1812 (metrisk 4532)
MCASQ45MSB7104KTNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASQ45MSB7104KTNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASQ45MSB7104KTNA1J
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1812
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASQ45MSB7104KTNA1J Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)