MCASQ219SB7152KTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MCASQ219SB7152KTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASQ219SB7152KTNA01
Beskrivning
CAP CER 1500PF 250V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1500 pF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCASQ219SB7152KTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)