MCASH31LSB7334MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 3 745
Datablad
0.33 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MCASH31LSB7334MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MCASH31LSB7334MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASH31LSB7334MTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 100V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCASH31LSB7334MTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)