MCASH21GBC7105KTCA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 3 250
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S 0805 (metrisk 2012)
MCASH21GBC7105KTCA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASH21GBC7105KTCA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASH21GBC7105KTCA1J
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7S 0805
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASH21GBC7105KTCA1J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)