MCASE32NSB7475KTNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
4.7 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MCASE32NSB7475KTNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASE32NSB7475KTNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASE32NSB7475KTNA1J
Beskrivning
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASE32NSB7475KTNA1J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)