MCASE105SB5104KFNA1J är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 6 519
Datablad
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
TDK
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
0.1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X5R 0402 (metrisk 1005)
MCASE105SB5104KFNA1J
DigiKeys produktnummer
587-MCASE105SB5104KFNA1JTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCASE105SB5104KFNA1J
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 16V X5R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MCASE105SB5104KFNA1J Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)