MCARQ219SCG390JTRA01
DigiKeys produktnummer
587-MCARQ219SCG390JTRA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MCARQ219SCG390JTRA01
Beskrivning
CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 0805
Detaljerad beskrivning
39 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
MCARQ219SCG390JTRA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)