MBJCH32NSB7473MTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Taiyo Yuden
I lager: 0
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
Knowles Syfer
0.047 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MBJCH32NSB7473MTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MBJCH32NSB7473MTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBJCH32NSB7473MTPA01
Beskrivning
CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBJCH32NSB7473MTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)