MBJCH31LBB7104MTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
0.1 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
MBJCH31LBB7104MTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MBJCH31LBB7104MTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBJCH31LBB7104MTPA01
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBJCH31LBB7104MTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)