MBJCH168AB7102KTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
TDK
Walsin Technology Corporation
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
MBJCH168AB7102KTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MBJCH168AB7102KTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBJCH168AB7102KTPA01
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBJCH168AB7102KTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)