MAASH21GSB7224MTNA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
KEMET
KEMET
0.22 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
MAASH21GSB7224MTNA01
DigiKeys produktnummer
587-MAASH21GSB7224MTNA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAASH21GSB7224MTNA01
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MAASH21GSB7224MTNA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)