LWK107BJ225MV-T
DigiKeys produktnummer
587-3109-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3109-1-ND - Remsbit (CT)
587-3109-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LWK107BJ225MV-T
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0306
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0306 (metrisk 0816)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LWK107BJ225MV-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
0306 (metrisk 0816)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,031" x B 0,063" (0,80 x 1,60mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)