LSXNE3030KKT470MN | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LSXNE3030KKT470MN |
Beskrivning | FIXED IND 47UH 285MA 2.46 OHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 8 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 47 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 285 mA Max. 2,46Ohm 1212 (metrisk 3030) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LSXNE3030KKT470MN Modeller |
Kategori | Skärmning Halvskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 2,46Ohm |
Serie | Frekvens - självresonant 17MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -25°C-120°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Trådlindad | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda 1212 (metrisk 3030) |
Induktans | Leverantörens enhetsförpackning 1212 |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,039" (1,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 250mA |