LSXNE3030KKT470MN
DigiKeys produktnummer
587-LSXNE3030KKT470MNTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSXNE3030KKT470MNCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSXNE3030KKT470MNDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSXNE3030KKT470MN
Beskrivning
FIXED IND 47UH 285MA 2.46 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 285 mA Max. 2,46Ohm 1212 (metrisk 3030)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LSXNE3030KKT470MN Modeller
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2,46Ohm
Serie
Frekvens - självresonant
17MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-25°C-120°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
250mA