LSXNE2424KKT150MN
DigiKeys produktnummer
587-LSXNE2424KKT150MNTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSXNE2424KKT150MNCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSXNE2424KKT150MNDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSXNE2424KKT150MN
Beskrivning
FIXED IND 15UH 370MA 1.224 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 370 mA Max. 1,224Ohm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
LSXNE2424KKT150MN Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
470mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,224Ohm
Frekvens - självresonant
27MHz
Arbetstemperatur
-25°C-120°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,094" x B 0,094" (2,40 x 2,40mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)