LSXNE2424KKT100MN
DigiKeys produktnummer
587-LSXNE2424KKT100MNTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSXNE2424KKT100MNCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSXNE2424KKT100MNDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSXNE2424KKT100MN
Beskrivning
FIXED IND 10UH 450MA 828 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 450 mA Max. 828mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LSXNE2424KKT100MN Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
550mA
Likströmsresistans (DCR)
Max. 828mOhm
Frekvens - självresonant
32MHz
Arbetstemperatur
-25°C-120°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,094" x B 0,094" (2,40 x 2,40mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)