LSXND5050XKT220MMG
DigiKeys produktnummer
587-LSXND5050XKT220MMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSXND5050XKT220MMGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSXND5050XKT220MMGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSXND5050XKT220MMG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 1.05A 234 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.05 A Max. 234mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,4A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 234mOhm
Digi-Reel®
Frekvens - självresonant
13MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)